Bordel Musical

Bordel Musical Bo**el Musical Een sfeervolle huiskamer. Pintjes en frisdrank voor 1 euro. Intimiteit. Live unplugged akoestische muziek. Iedereen welkom vanaf 20u. P.I.M.P.

Dat dachten we ook ... meer moet dat niet zijn. Enkele keren per jaar wordt een huiskamer in "Les Deux Vues" omgebouwd tot een sfeervol muziekbordeel. We zijn altijd bezig om volgende edities voor te bereiden! Zelf geïnteresseerd om je lichaam, stem en al je muzikale kwaliteiten in ons muzikaal bordeel ter beschikking te stellen? Mail naar: [email protected]

============================

=====

Beste aanhanger van muziek en bordelen. Hoe verloopt een gemiddelde Bo**el Musical? Twee muzikanten stellen hun talent, stem en bovenal hun goddelijke lijven volledig ter onzer beschikking!!! INSCHRIJVEN VERPLICHT
Het publiek houden we beperkt, dus wil je erbij zijn, stuur een mail naar [email protected] om je in te schrijven. Krijg je een bevestigingsmail, dan staat jouw naam op de gastenlijst! Om 21u speelt de eerste artiest. De toegang is gratis en frisdrank en pintjes zijn te verkrijgen voor de prijs van 1 euro. Tijdens en na het optreden staat er een grote pot op tafel, wat daarin terechtkomt gaat integraal naar de muzikanten. Ann-Sophie


PS Er zijn enkele stoelen, zetels en poefjes, maar als je er zeker van wil zijn dat je zacht zit, kan je natuurlijk ook een kussentje meebrengen.

Adres

Op Aanvraag
Ghent
9040

Telefoon

0474-452355

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Bordel Musical nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Bordel Musical:

Delen


Andere Performance and event venues in Ghent

Alles Zien