Lots of Love Weddings

  • Home
  • Lots of Love Weddings

Lots of Love Weddings Bij Lots of Love Weddings kun je terecht voor een weddingplanner, ceremoniemeester, trouwadviesgespr
(7)

19/07/2024

Terwijl ik geniet van een fijne break middenin het trouwseizoen, droom ik af en toe even terug naar alle mooie bruiloften die er in de eerste helft van het seizoen al hebben plaatsgevonden… Zoals deze, van M&P in Toscane… 💕

📸:

29/04/2024

Hoewel deze prachtige kerk (zonder dak!) Italiaans aandoet, staat hij gewoon in Brabant… Zo’n bijzondere plek voor een bruiloft! Vandaag precies een jaar geleden zeiden L & E op deze plek ‘ja’ tegen elkaar in het bijzijn van hun familie en vrienden.

20/02/2024

Deze prachtige bruiloft van H&R vond afgelopen mei plaats op en rond het water. Want als je zelf een boot hebt én in de boten werkt, hoe leuk is het dan om dit op jullie grote dag terug te laten komen? 🛥️

📸:

06/02/2024

Even terugdromen naar een van de mooie bruiloften van afgelopen seizoen… 🥰 Wat een bijzonder weekend was dit…! Deze week staan er maar liefst 4 kennismakingen op de planning, dus hopelijk komen er weer wat mooie bruiloften bij!

📸:

26/01/2024

Het lijkt wel bijna een Italiaans straatje, maar toch is deze foto van ons Fiatje 500 gewoon in Breda gemaakt…! Wie zegt dat je in Nederland geen Italiaanse bruiloft kunt vieren? 😃

Organisatie:
Organisatie & styling:
Assistentie styling: .blanca.wedding.events
Fotografie:
Locatie:
Modellen: .nl
Bloemdecoratie:
Muah: .efc
Jurk:
Pak: .nl
BABS:
Bruidstaart:
Videograaf:
Stationary:
Trouwauto:

16/01/2024

Het is weer eens tijd om mezelf hier voor te stellen, met een hoop nieuwe volgers erbij! Ik ben Lotte, weddingplanner en professioneel ceremoniemeester van de tofste bruiloften in Nederland en Italië! Ik ben het meest in mijn element als ik mag regelen, plannen en organiseren en vind een van de leukste dingen van mijn werk het persoonlijke contact met bruidsparen.

Een paar weetjes over mij:
🌍 Ik ben gek op reizen, vooral naar Azië (mijn favo bestemmingen zijn Indonesië en Japan)
🌨️ Ik word heeeel blij van sneeuw (dus ja, vandaag ben ik in mijn element!)
🍫 Ik ben gek op thee met chocola (koffie drink ik helemaal niet)
💐 Ik ben groot fan van mooie bossen (veld)bloemen. Hier kun je me dus altijd blij mee maken. (Hint hint 🤣)
👰‍♀️🤵🏽 Ik heb nog 3 plekjes vrij voor bruiloften (in Nederland) dit jaar. Dus gaan jullie trouwen en zoeken jullie een weddingplanner en/of ceremoniemeester, wees er dan snel bij! 🙋‍♀️

📸:

11/01/2024

Hoewel deze foto door de cipressen wat Italiaans aandoet, vond de bruiloft van C&T afgelopen juli ‘gewoon’ plaats in Nederland, in de prachtige rozentuin van . Wat een geweldige plek! 😍

📸:

31/12/2023

En dan is 2023 al weer voorbij…! Een jaar waarin ik maar liefst 20 prachtige bruiloften heb mogen verzorgen, waarvan 10 in Italië en 10 in Nederland. En daarnaast zelfs de luxe had om er in de zomer 5 weken tussenuit te gaan naar Indonesië…! Een jaar waarin ik minder online ben geweest, maar toch nog steeds een prachtige kan laten zien. Een jaar waarin ik de liefste bruidsparen heb leren kennen, de tofste plekken heb mogen bezoeken en de meest bijzondere bruiloften heb mogen bijwonen. Maar ook een jaar waarin ik veel heb geleerd, zowel in mijn werk als op persoonlijk vlak.

De foto’s die jullie het mooist vonden waren wederom foto’s van mij aan het werk 🤣, maar ook de prachtige plaatjes in de wijnvelden in Toscane.

In 2024 staan er weer geweldige bruiloften op de planning. Wederom veel in Italië, ik heb nu al weer zin om daar stuk voor stuk fantastische weekenden van te gaan maken! Beetje cliché, maar het blijft een toepasselijke hashtag: . 2024, let’s gooo! 💪🏼

Foto’s vlnr:nl

21/12/2023

Hoewel het hier momenteel regent en stormt… van dit soort zomerse plaatjes krijg ik het meteen weer warm! L&B trouwden afgelopen juni in deze prachtige vervallen abdij aan de Amalfi kust… Is het geen plaatje? 😍

📸:

15/12/2023

Even terugdromen naar deze heerlijke bruiloft van en .brouwer afgelopen juni! Als BZV-stel moésten zij natuurlijk wel getrouwd worden door .official… Het was een feestje! 😍

📸: .nl
💐: .nl &
🎤: .official
🍴@

23/11/2023

Tegenwoordig wordt er steeds vaker gekozen voor een zelfstandig trouwambtenaar. Iemand die het verhaal van het bruidspaar vertelt op een manier die bij hun past. And I love it! Wat een leuke trouwambtenaren heb ik al voorbij zien komen de laatste jaren! Een daarvan, op de bruiloft van E&R, was . Je ziet hier hoe geboeid er naar haar werd geluisterd! 😊 Dus mocht je nog twijfelen: ga op zoek naar een leuke trouwambtenaar die echt bij jullie past!

📸:
🎤:
💐:
🏰:
💄:

17/11/2023

Wat een prachtige foto’s ontving ik van de bruiloft van O&N afgelopen augustus! Een geweldig koppel waarmee ik al in 2019 (!) startte met het plannen van hun bruiloft… O.a. door corona trouwden zij uiteindelijk pas in 2023, maar hé, van uitstel kwam zeker geen afstel!

📸:

31/10/2023

Vandaag ontving ik de foto’s van de bruiloft van S&G, afgelopen september in Toscane. En wat een heerlijke plaatjes zijn dat! 😍 Zeker op zo’n herfstdag als vandaag zijn dit heerlijke beelden om terug te dromen naar de Toscaanse zomer en het vieren van de liefde…! ❤️

📸:
💐:

24/10/2023

Deze leukerds zijn vandaag al weer 4 jaar getrouwd! ❤️ Op een prachtige nazomerdag in 2019 gaven zij elkaar het ja-woord bij het imposante . Een locatie die perfect paste bij dit mooie stel. Van harte gefeliciteerd lieve N&D! 😘

13/10/2023

Deze week ontving ik de foto’s van P&S, die onze Fiat huurden voor op hun trouwdag. Ze gebruikten ‘m niet alleen om zich van de ene naar de andere locatie te verplaatsen, maar uiteraard ook tijdens de fotoshoot. Wat een plaatje! 😍

📸:

01/10/2023

En weer een jubileum vandaag…! Precies een jaar geleden zeiden E&M ‘ja’ tegen elkaar in ‘hun’ Cadzand. Hoewel het even spannend was wat het weer zou doen, werd het een prachtige dag met veel mooie woorden, heerlijk eten van en een goed feestje! Van harte gefeliciteerd lieverds! ❤️

📸:

27/09/2023

Vandaag ontving ik de foto’s van S&C, die afgelopen augustus trouwden in Breda… En wat zijn ze tof!! En niet alleen het lieve bruidspaar maar ook hun 2 geweldige zoontjes en deze toffe bus van .nl zorgden voor prachtige foto’s, gemaakt door 😍.

📸:

25/09/2023

Time flies! Vandaag is het al weer 2 jaar geleden dat F&M trouwden in het heerlijke Toscane. Wat een topweekend was het…! Een prachtige ceremonie, volle bak dansen tijdens de aperitivo, urenlang heerlijk dineren aan een lange tafel en tot slot nog een topfeestje als afsluiting. Gefeliciteerd lieverds! 🥂
📸:
💐:
🎤:

📸:

20/09/2023

Het trouwseizoen zit er weer zo goed als op voor mij…! Hoewel er nog een gave winterbruiloft aankomt in december, zijn de zomerbruiloften achter de rug, evenals het laatste Italië-tripje van dit seizoen. En dat is stiekem ook wel weer even lekker…! Even iets meer vrije tijd in de weekenden en doordeweeks lekker aan de slag voor de bruiloften van 2024! Daarnaast help ik de komende 2 maanden Wietske van tijdens haar zwangerschapsverlof, dus ik hoef me zeker niet te vervelen! 💪🏼

📸:

15/09/2023

Vandaag is het al weer één jaar geleden dat J&S elkaar het ja-woord gaven. Én precies vandaag gaat J met verlof omdat er binnenkort een klein wondertje aankomt…! Zó bijzonder 🥰 Van harte gefeliciteerd met jullie jubileum lieverds! ❤️

📸:

14/09/2023

Wat was het een mooi weekend afgelopen weekend…! 😍 F&I vierden hun bruiloft in het prachtige Toscane met zo’n 50 vrienden en familieleden. En hoewel het universum ons hier en daar wat probeerde te testen (geannuleerde vluchten, kapotte apparatuur, 33+ graden…), daar trokken we ons niks van aan. Het werd een TOPweekend! Wallen tot op m’n kin en nog steeds aan het bijkomen, maar het was het waard! Een lief bruidspaar, een heeeele fijne crew en alleen maar liefde ❤️.

📸:

24/08/2023

Het was even stil hier de laatste weken… En daar had ik een hele goede reden voor! ☀️🍹 Maar liefst 5 weken heb ik genoten van een bijzondere reis door Indonesië, een van mijn favoriete landen 🇮🇩. Een prachtige reis, vol nieuwe ervaringen en nieuwe inzichten ❤️. Hiermee hakte ik ook het trouwseizoen in tweeën, voor het eerst sinds LOLW bestaat…

En dat is deze week alweer 5 jaar…! 😃 🎉 Wat heb ik in die 5 jaar geweldige koppels mogen leren kennen, de prachtigste bruiloften mogen organiseren en genoten van de goede keuze die ik 5 jaar geleden heb gemaakt…!

Met frisse energie begin ik deze week aan deel 2 van het trouwseizoen, met morgen de bruiloft van T&Y op de planning waar ik aanwezig ben als ceremoniemeester én de bruiloft van A&I waar mijn Fiatje mag gaan shinen…! Let’s rock! 💪🏼

11/07/2023

Afgelopen vrijdag mocht mijn Fiatje shinen op de bruiloft van A&G. En met succes! Bij het prachtige zorgde mijn autootje voor een mooie toevoeging aan een geweldige dag! En dat heb ik met eigen ogen mogen aanschouwen tijdens de ophaalservice 😃. A&G, nogmaals van harte gefeliciteerd! ❤️

📸:

07/07/2023

Wat een heerlijk moment was dit! Het feest openen met een openingsdans die overging in vuurwerk… Iedereen ging los! 💃🏽 🎆

📸:

19/06/2023

Afgelopen vrijdag gaven en .brouwer elkaar het ja-woord in hun eigen achtertuin en mocht ik hen ondersteunen als ceremoniemeester. En wat was dát leuk! Een geweldig lief koppel, fijne gasten, prachtig weer en een topteam van leveranciers! Lieve Bertie & Rosita, nogmaals heel veel geluk samen! ❤️
Catering:
Fotograaf: .nl
Styling: .nl
Trouwambtenaar: .official
Bloemen:
Silent disco & photobooth:
Kleding:

📸: .nl

13/06/2023

Nagenieten van een geweldige weekendbruiloft in Toscane… 🥰 E & E zeiden daar ‘si’ tegen elkaar in het bijzijn van hun familie en vrienden. Ik mocht hen helpen tijdens de voorbereidingen en tijdens het weekend zelf. En dat was genieten!!

📸:

04/06/2023

Vandaag precies een jaar geleden was ik - net als nu - in Italië voor een prachtige bruiloft. Inclusief ge-wel-dig uitzicht tijdens de ceremonie… 😍 Lieve M&S, van harte gefeliciteerd met jullie jubileum! ❤️

📸:

01/06/2023

Het trouwseizoen is inmiddels al weer volop bezig en dat betekent: hard werken maar volop genieten! Er staan dit seizoen maar liefst 18 bruiloften op de planning, waarvan er 6 achter de rug zijn. Dat betekent nog 12 toffe bruiloften te gaan!

Morgen vlieg ik naar het mooie Umbrië (Italië) voor de bruiloft van J&J en ook dat belooft weer een prachtig weekend te gaan worden…! Let’s gooo! 💪🏼

📸:

26/05/2023

Vandaag precies een jaar geleden vond de - warme! - bruiloft plaats van L&M in hartje Toscane. Time flies… Van harte gefeliciteerd met jullie trouwdag lieve L&M! Proost er goed op vandaag! 😘
📸:

22/05/2023

Gisteren al weer een jaar geleden zeiden A&R ‘ja’ tegen elkaar… 🥰 Wederom een mooi voorbeeld dat liefde geen grenzen kent… Helemaal aan de andere kant van de wereld vonden zij elkaar en wisten ze al gauw dat ze heel dicht bij elkaar wilden zijn. Van harte gefeliciteerd met jullie trouwdag lieve A&R! Selamat hari pernikahan! 😘
📸:

Address

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 17:00

Telephone

+31648793098

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Lots of Love Weddings posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Videos

Shortcuts

  • Address
  • Telephone
  • Opening Hours
  • Alerts
  • Contact The Business
  • Videos
  • Claim ownership or report listing
  • Want your business to be the top-listed Event Planning Service?

Share