Poslovi u Njemackoj i okolici

  • Home
  • Poslovi u Njemackoj i okolici

Poslovi u Njemackoj i okolici Ponuda poslova u Njemackoj i okolici

Izdaje se dvosoban namesten stan u Frankfurtu, Offenbach55 kvadrata 800 eurZa vise informacija pisite na viber na +49155...
13/11/2023

Izdaje se dvosoban namesten stan u Frankfurtu, Offenbach
55 kvadrata
800 eur
Za vise informacija pisite na viber na +4915510746945

08/08/2023

Konkurs:

Kripto Trejding Agencija traži nove asistente

Zarada od 200 do 500 eura dnevno

Nije potreban nikakav depozit, niti predplata, niti bilo šta tog tipa.
Potrebna je osnovna kompjuterska pismenost, a sve vezano za trejding kripto valuta će te naučiti od naših agenata.

Fleksibilno radno vreme, uz određene specifične sate kada je neophodno biti onlajn.
Minimum pola sata vremena, maksimum 2 i po sata dnevno je potrebno.

Prvensto imaju oni sa dokumentima Europske Unije, ali svi su dobrodošli.

Kompletan vaš deo posla se vrši onlajn, preko pametnog telefona, tableta ili laptopa

Svi zainteresovani, javite se našim agentima na kontakt mejl

[email protected]

Potrebni vozaci kombija Opis posla:-Razvozi se cvece na teritoriji cele Nemacke
12/08/2022

Potrebni vozaci kombija
Opis posla:
-Razvozi se cvece na teritoriji cele Nemacke

Potrebni vozaci kombija I spremacice!Opis posla:1) Za vozace:-Razvozi se cvece na teritoriji cele Nemacke-Razvoze se lek...
27/02/2022

Potrebni vozaci kombija I spremacice!
Opis posla:
1) Za vozace:
-Razvoze se lekovi I medicinska oprema
2) Za spremacice
-Ciscenje poslovnih objekata I kancelarija
Uslovi za vozace:
1) da imate vozacku dozvolu B ili C I E kategorija.
2) ida niste krivicno gonjeni i nemate problema sa zakonom !
Za vise informacija pisite nam u Inbox!

OTVOREN JE KONKURS ZA RAD NA AERODROMU Flughafen (Frankfurt)Radi se u magacinu, rasporedjuju se paketi za izvoz. i druga...
22/02/2022

OTVOREN JE KONKURS ZA RAD NA AERODROMU Flughafen (Frankfurt)
Radi se u magacinu, rasporedjuju se paketi za izvoz. i druga ponuda je pretezno za zene ciscenje kancelarija i poslovnih objekata u sklopu aerodroma.
Plata je oko 2200e u zavisnosti fonda sati koji odradite na mesecnom nivou.
Prekovremeni sati placeni.
Papire i smestaj obezbedjuje poslodavac.
Uslovi : Vazeci pasos i da niste krivicno gonjeni.
Za vise informacija kontaktirajte nas porukom u INBOX

Address

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Poslovi u Njemackoj i okolici posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Poslovi u Njemackoj i okolici:

Shortcuts

  • Address
  • Alerts
  • Contact The Business
  • Claim ownership or report listing
  • Want your business to be the top-listed Event Planning Service?