В Абазівській філії ЦКД ПМТГ продовжуються заходи до Дня єднання.
Учасники клубних формувань щиро вітають всіх із сьогоднішнім святом!
Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння та не знаєш історії свого народу.
Протягом багатьох років нас намагалися зробити людьми без роду та племені, а сьогодні наше прагнення знати своє героїчне минуле свідчить про відродження нашого народу, про його славу і могутність.
Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають, пiдтримують зберiгати найсвятiше — пошану до наших батькiв, дiдiв; справу боротьби за Українську державу.
Україна – єдина країна!
Україна – це сила!
Україна – це наші солдати,
Які пішли воювати.
Єдність – це наші волонтери,
Які дістануть усе що треба.
Єдність це наші сапери,
Які розміновують міста і села.
Єдність – це вся Україна,
Яка не стоїть на колінах.
Перемогу наближає,
І ніхто нас не здолає!
Єдність до перемоги нас веде
Єдність ворога порве
Із руїн підніме Україну,
Прокладе нам шлях до миру.
Задля подальшого успішного державот
Перші українські кіборги.
29 січня в Україні вшановують пам'ять героїв Крут – українського війська, яке намагалось зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році.
Юні добровольці, переважно студенти, гімназисти та кадети, стали на захист Української народної республіки проти вдесятеро чисельнішої більшовицької армії Муравйова в історичній битві під Крутами.
Затримавши ворога на чотири дні, київські юнаки дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що означав міжнародне визнання української незалежності. Бій під Крутами – символ боротьби за українську державу.
Від тієї події минуло 106 років, але актуальності вона не втратила. Нині сміливість та жертовність студентів можна порівняти з боротьбою українських захисників у протистоянні з Росією.
Пам’ять героїв Крут в Україні вшановують з 2003 року.
У цей день Україна згадує тих, хто віддав за неї життя.
Вічна пам'ять Героям!
#АбазівськафіліяЦКД
#Центркультуритадозвілля
Поспішає привітати вас з прийдешнім 2024 роком і основний склад вокального ансамблю Абазівської філії ЦКД "Співучі голоси" та побажати успіхів, натхнення та багато щасливих миттєвостей у житті.
В Новому році бажаємо, щоб те, що у вас є — приносило радість, все, чого немає, не було для вас необхідним, а все, про що мріємо - дивним чином з’явилося у вашому житті. Бажаємо вам в прийдешньому році радіти кожному новому дню, знаходити задоволення у звичних речах, словом — цінувати те, що маємо.
Перемоги всім і миру!
Дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість жити в своїй державі, займатися улюбленими справами!
З Новим роком вас вітає солістка молодшої групи вокального ансамблю "Співучі голоси" - Клименко Вірочка. Нехай він буде щасливим для нас усіх, нехай доля за порогом залишає всі негаразди, а в душі кожного живе віра в мирне життя, добробут, злагоду. Нехай з нової сторінки в ваше життя ввійдуть радість, любов, спокій та перемога.
Зовсім скоро новий рік вступить у свої права. На жаль, повномасштабне російське вторгнення докорінно змінило звичне життя та побут українців, і навіть зимові свята, які завжди були для багатьох улюбленими, мають для України гіркий присмак жалю та суму.
Але ми тримаємось, та на зло ворогові, традиційно вітаємо одне одного зі святами.
Щиро вітаю з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай же 2024-й рік подарує найголовніше — перемогу та мир. А ще — просте людське щастя та надію на світле майбутнє. Нехай наступні 12 місяців дивують всіх нас тільки приємними новинами. Щасливого Нового року!
Вітання з прийдешнім Новим роком вам дарує Тюшкова Аня.
#АбазівськафіліяЦКД@Центр культури та дозвілля
Особливе значення для кожної сім’ї мають релігійні свята, найочікуванішим з яких є Різдво. Святкування Різдва розпочиналось 24 грудня з святої вечері.
Оскільки це свято добродійності та милосердя, то в цей день пригощали всіх, хто приходив до хати з колядою, чи просто бажав родині Божої ласки. Колядувати ходили від малого до великого і почесним було нести Різдвяну зірку. Особливо доброю ознакою вважалось, коли першим до хати на коляду приходив хлопець.
Різдво – це сімейне свято, яке святкують в колі сім’ї чи родини. Це час, коли кожен з нас має можливість пробачити всі образи та подякувати Богу за те, що є. Нехай всі ваші неприємності та негаразди залишаться в минулому році, а прийдешній рік буде сповнений тільки позитивними емоціями та добрими подіями. Тепла, вам, у ваших оселях та душах, хай любов і Божа благодать супроводжують вас всюди. Нехай таїнство Різдвяної ночі огорне своєю чарівністю і подарує незабутні хвилини миру, затишку і благодаті, а святкова коляда звеселить душу.
#АбазівськафіліяЦКД
Продовжується цикл новорічних свят 2023-2024 року в Україні. А продовжує його - Святвечір - 24 грудня. Цього дня українці прикрашають свої оселі солом'яними дідухами, павучками, вишитими рушниками. До появи на небі першої зірки віряни не їдять нічого, а потім сідають за святковий стіл, на якому обов'язково повинно стояти 12 страв (за кількістю місяців в році та апостолів Христа).
Друзі, вітаємо вас зі Святим Вечором, прийдешнім Різдвом Христовим. Нехай цього вечора ваш дім наповниться божою ласкою, любов'ю. Нехай цілий рік у вашому домі буде достаток, мир і злагода. Нехай наступний рік буде таким же багатим і солодкий, як сьогоднішня кутя на святковому столі.
Різдвяна ніч – торжество світлих сил над злом. Нехай усі ваші темні часи минуть, а настане смуга білих, добрих й успішних. Бажаємо, аби ваше серце було сповнене любові, доброти, чуйності, терпіння весь рік.
Перемоги всім нам і миру!
Зі святом.
#АбазівськафіліяЦКД@Центр культури та дозвілля
6 грудня в Україні відзначають важливе професійне свято - День Збройних Сил України. Воно також збігається з великим церковним святом - днем Святого Миколая. Святковий день на честь Збройних Сил України був створений 1993 року постановою ВРУ. Дату обрали не випадково. Саме цього дня 1991 року ухвалили Закон України "Про Збройні сили України".
Дорогі захисники, наші любі хлопці й дівчата! Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних сил України!
Бажаємо Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, найшвидшої ПЕРЕМОГИ та повернення до рідних.
Нехай береже Вас Господь!
Дає Вам сил, терпіння, мужності, витримки, здоров'я! Ви наш захист і опора!
Слава Збройним Силам України!
#АбазівськафіліяЦКД@Центр культури та дозвілля
Цьогоріч, День пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років українці у всьому світі вшановують сьогодні, 25 листопада.
Комуністична влада злочинно замовчувала факт голоду. Жодної офіційної згадки про цю жахливу трагедію не було. Навіть у власному діловому листуванні державні й партійні особи, описуючи опухання десятків і сотень тисяч сімей, не згадують голод, а лише «продовольчі труднощі».
У книгах реєстрації смертності на позначення смерті з голоду з’являються нові терміни, як, наприклад, «безбілковий набряк».
Керівництво СРСР свідомо дезорієнтувало світову громадськість. Сталінський тоталітарний режим заперечував голод в Україні та відмовився від допомоги, пропонованої численними неурядовими організаціями й закордонними українськими спільнотами. Її отримання сприяло б якщо не запобіганню трагедії, то серйозному зменшенню її масштабів.
Голодомор приховували не лише від зовнішнього світу, а й від нащадків жертв. У 1933-му сільрадам наказано під час реєстрації смерті не вказувати причину. А в наступному році вийшла нова вказівка: книги Р
УВАГА!
Термінове ОГОЛОШЕННЯ!
Детальна інформація за телефоном 0505129631
28 липня, другий рік поспіль, в Україні відзначають свято Української Державності. Також, у цей день, православні християни традиційно відзначають День хрещення Київської Русі.
Історія українського народу дійсно була історією без державності. І все ж, це була історія боротьби, бо впродовж багатьох століть українці постійно боролися за утвердження своєї державності і борються досі. За літописами, Україна, як держава, бере свій початок саме з часів Київської Русі. Історія українського народу почалася не 30, і не 230 років тому. Їй більше тисячі років.
Багата історія України прямо повʼязана з Володимиром Великим, який 28 липня 988 року охрестив Русь і тим самим долучив її до європейської цивілізації.
Точкою відліку нашої державності вважається рік заснування Києва – столиці Київської Русі - України, яку недаремно називають місцем, де все починається.
Функцій у нового свята багато: берегти історію, комунікувати у світі, бути ще одним способом боротьби з російською пропагандою.
Війна, яку розпочала росія в 2014 році, а у 2022 році перейшла до широкомасштабного вторгнення, дозво
Для тих пошановувачів творчості Івана Яковича Новобранця, які мали бажання побувати на творчій зустрічі, але з тих чи інших причин не змогли цього зробити, надаємо можливість відчути силу українських пісень наших прадідів.
Більше року триває повномасштабна війна в Україні, але українські діти продовжують отримувати знання. Як і завжди, наприкінці навчального року для них лунає останній дзвоник. Кожному з нас він приносить різні емоції – і радість, і смуток водночас. Але це завжди символ нових можливостей та майбутніх починань.
У нашій Абазівській ЗОШ 1-111 ст. цей захід проходив у живому форматі.
Нехай довгоочікувані канікули подарують дітям неймовірну кількість вражень і радості. Після старанного навчального року всім бажаю чудового відпочинку. Набирайтеся сил, терпіння, енергії.
Останній дзвоник підсумовує
Напружений навчальний рік –
Вітаю я з подією чудовою
Усіх, хто зветься "випускник"!