Wijnen Asten bloemen en planten

Wijnen Asten bloemen en planten Hazeldonk 12 5721 TA Asten
0493-692163
[email protected]
(21)

26/07/2024

πŸŒΈπŸ’ Ontdek de pracht van onze verse snijbloemen bij Wijnen Asten! 🌿🌞

Bij Wijnen Asten hebben we een prachtige selectie van kleurrijke en geurige snijbloemen om je huis op te fleuren.

Of je nu op zoek bent naar een mooi boeket rozen, levendige zonnebloemen of een mix van seizoensbloemen, bij ons vind je altijd de perfecte bloemen om elke ruimte te verfraaien.

Kom langs en laat je inspireren door ons uitgebreide assortiment snijbloemen. Haal de schoonheid van de natuur in huis en geniet van de levendige kleuren en heerlijke geuren.

Bezoek ons tuincentrum en ontdek de prachtige wereld van snijbloemen bij Wijnen Asten!

πŸŒΈπŸ’πŸŒΏ

23/07/2024

Haal de zomer in huis met onze verse plukboeketten en snijbloemen.

Kom langs en ontdek ons uitgebreide assortiment verse plukboeketten en snijbloemen.🌸🏡🌼🌾🌿

22/07/2024

Tijdens de bouwvak vakantie hebben wij normale openingstijden.
Maandag tot Vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur.
Zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur.

19/07/2024

πŸŒžπŸ”¨ Goed nieuws! Tijdens de bouwvakvakantie hanteren wij onze normale openingstijden! 🌿✨

Bij Wijnen Asten begrijpen we hoe belangrijk het is om je tuinprojecten af te ronden, zelfs tijdens de bouwvak. Daarom staan we de hele vakantieperiode klaar om je te helpen met al je tuin- en plantenwensen.

Kom gerust langs en laat je inspireren door ons uitgebreide assortiment. Ons team staat klaar om je te adviseren en te helpen bij het kiezen van de perfecte producten voor jouw tuin.

Tot snel bij Wijnen Asten!

πŸŒžπŸ”¨πŸŒΏ

12/07/2024

🎑🌿 Beste klanten van Wijnen Asten,

Maandag 15 en Dinsdag 16 juli zijn wij gesloten vanwege de kermis in Asten. Maar maak je geen zorgen! Woensdag staan we weer klaar om jullie te verwelkomen met onze gebruikelijke glimlach en uitstekende service.

Ondertussen wordt er hard gewerkt om onze winkel een frisse nieuwe look te geven. Zo krijgt de kassa een nieuw plekje in de winkel, wat zorgt voor een nog efficiΓ«ntere en aangenamere winkelervaring.
We kijken ernaar uit om jullie snel weer te zien en te verrassen met onze vernieuwde uitstraling en inspirerende assortiment.
Tot binnenkort bij Wijnen Asten!

🎑🌿

11/07/2024

Buitenplanten 🌿🌾

05/07/2024

🌿✨ Ontdek het veelzijdige assortiment van Wijnen Asten! 🌸🌻

Bij Wijnen Asten vind je alles wat je nodig hebt om je tuin en huis te transformeren tot een groene oase. Ons uitgebreide assortiment biedt voor ieder wat wils, van prachtige bloemen en planten tot handige tuinaccessoires en decoratieve elementen.

🌷 Vaste planten in royale potmaten voor een duurzame en bloeiende tuin.
🌞 Verse plukboeketten en snijbloemen om je huis op te fleuren met de kleuren en geuren van het seizoen.
πŸ… Kruiden voor een smakelijke en gezonde eigen moestuin.
🌺 Perkplanten die je tuin omtoveren tot een kleurrijk paradijs.
πŸ‚ Najaarsplanten die je tuin voorbereiden op de herfst en zorgen voor een sfeervolle buitenruimte.
🎊 Tuinaccessoires zoals sfeervolle verlichting en decoratieve potten.
om je tuin een persoonlijke touch te geven.

Kom langs bij Wijnen Asten en laat je inspireren door ons uitgebreide assortiment. Onze deskundige medewerkers staan klaar om je te helpen bij het kiezen van de perfecte planten en accessoires voor jouw tuin. Maak van je tuin een plek om te ontspannen, te genieten en te groeien!

🌿🌸🌻

28/06/2024

🌿✨ Voeg een vleugje luxe toe aan je interieur met onze prachtige plantenpotten! 🌸🏑

Bij Wijnen Asten hebben we een exclusieve collectie luxe plantenpotten die perfect zijn om je favoriete planten in stijl te presenteren. Of je nu op zoek bent naar moderne, minimalistische potten of juist naar klassieke, elegante ontwerpen, wij hebben voor ieder wat wils.

Geef je interieur een upgrade met onze luxe plantenpotten. Kom langs in ons tuincentrum en ontdek de verscheidenheid aan stijlen, kleuren en materialen. Onze deskundige medewerkers helpen je graag bij het vinden van de perfecte potten die passen bij jouw persoonlijke stijl en plantvoorkeuren.

Breng een bezoek aan Wijnen Asten en geef je planten de aandacht die ze verdienen met onze prachtige luxe plantenpotten!

🌱🏠

21/06/2024

🌿🌱 Ontdek onze prachtige vaste planten in royale potmaten! 🌸✨

Bij Wijnen Asten hebben we een uitgebreide selectie van vaste planten in grote potten. Deze robuuste en bloeiende planten zijn perfect voor het creΓ«ren van een blijvende en kleurrijke tuin. Of je nu op zoek bent naar een eyecatcher voor op je terras of een aanvulling voor je tuinperk, onze vaste planten in royale potmaten zijn een uitstekende keuze.

Kom langs en laat je inspireren door onze diverse collectie vaste planten. Of het nu gaat om kleurrijke bloemen, prachtige bladstructuren of winterharde variΓ«teiten, bij ons vind je gegarandeerd de perfecte planten voor jouw buitenruimte.

CreΓ«er een duurzame en bloeiende tuin met onze vaste planten in grote potmaten. Bezoek ons tuincentrum en ontdek hoe deze planten je tuin kunnen transformeren!

🌷🌿

Cadeautip voor Vaderdag 🌾πŸͺ΄πŸŒ»
15/06/2024

14/06/2024

🌞🌻 Haal de zomer in huis met onze verse plukboeketten en snijbloemen! πŸŒ·πŸ’

Bij Wijnen Asten hebben we een prachtige selectie van kleurrijke en geurige bloemen om je huis op te fleuren. Kies uit onze verse plukboeketten, met een mix van seizoensbloemen die rechtstreeks uit onze eigen kwekerij komen. Of ga voor onze diverse snijbloemen, van elegante rozen tot levendige zonnebloemen en alles daartussenin.

Met onze verse plukboeketten en snijbloemen kun je elke ruimte transformeren tot een vrolijke en uitnodigende zomeroase. Of je nu op zoek bent naar een speciaal cadeau of gewoon jezelf wilt verwennen, onze bloemen zijn altijd een goede keuze.

Kom langs bij Wijnen Asten en ontdek ons uitgebreide assortiment verse plukboeketten en snijbloemen. Haal de schoonheid van de zomer in huis en geniet van de levendige kleuren en heerlijke geuren van onze bloemenpracht!

🌸🌞🌼

Mag de vlag uit? β€οΈπŸ€πŸ’™De spanning stijgt....Verras de geslaagde met een leuk boeketπŸ’ of een leuk 🎁 uit onze gifts kast
12/06/2024

Mag de vlag uit? β€οΈπŸ€πŸ’™

De spanning stijgt....
Verras de geslaagde met een leuk boeketπŸ’ of een leuk 🎁 uit onze gifts kast

07/06/2024

πŸ‘¨β€πŸ‘§β€πŸ‘¦πŸŽ Verras je vader met een speciale cadeaubon van Wijnen Asten! 🌿

Op zoek naar het perfecte vaderdagcadeau? Geef je vader de vrijheid om zelf iets moois uit te kiezen met onze cadeaubon. Laat hem genieten van een ontspannen winkelervaring in ons tuincentrum, waar hij kan kiezen uit een breed assortiment aan bloemen, planten, tuinaccessoires en nog veel meer.

En het beste van alles? Bij Wijnen Asten hebben we voldoende parkeerplaatsen, dus je kunt gemakkelijk voor de deur parkeren en snel je cadeaubon ophalen. Geen gedoe met zoeken naar een parkeerplek, gewoon direct genieten van het winkelen!

Geef dit jaar een cadeau dat altijd in de smaak valt en laat je vader weten hoe speciaal hij voor je is. Kom langs bij Wijnen Asten en verras hem met een cadeaubon die hij nooit zal vergeten.

πŸŽπŸš—πŸŒΏ

31/05/2024

🌟 Op zoek naar het perfecte cadeau? 🎁

Wist je dat je de Asten kadobon ook bij ons kunt inleveren? Geef het geschenk van keuze en verwennerij met onze prachtige selectie aan bloemen, planten en cadeautjes. Kom langs en ontdek een wereld vol mogelijkheden!

Gun jezelf of een geliefde een beetje verwennerij en laat de keuze helemaal aan hen over. Met de Asten kadobon geef je het geschenk van vrijheid en genot. Tot snel bij Wijnen Asten! πŸŒΏπŸ’

🎁

29/05/2024

🌾🌿 Voeg een vleugje natuurlijke elegantie toe aan je tuin met siergrassen van Tuincentrum Wijnen Bloemen en Planten! Siergrassen zijn niet alleen prachtig om naar te kijken, maar voegen ook textuur, beweging en intresse toe aan elke buitenruimte. Van wuivende zegge tot kleurrijk prachtriet, ons assortiment siergrassen biedt een breed scala aan keuzes voor elke tuinier. Kom langs en ontdek de schoonheid en veelzijdigheid van siergrassen voor jouw tuin! 🌾🌿

28/05/2024

Breng een bezoek aan ons tuincentrum en laat je inspireren door de eindeloze mogelijkheden van perkgoed. Transformeer je tuin in een bloeiend paradijs en geniet het hele seizoen door van de prachtige kleuren en geuren van deze veelzijdige planten! 🌿🌾🌺

24/05/2024

🌸🌼 Laat je tuin stralen met kleurrijke bloemen! 🌻🌷

Breng een vleugje vrolijkheid en levendigheid in je tuin met onze prachtige collectie kleurrijke bloemen. Van weelderige rozen tot felgekleurde dahlia's en geurige lavendel, we hebben een scala aan bloemen die je tuin doen opfleuren en een feest van kleuren creΓ«ren.

Laat je inspireren door de schoonheid van de natuur en creΓ«er een bloeiende oase in je eigen achtertuin. Of je nu een bloembed wilt opvrolijken of wat kleur wilt toevoegen aan je borders, bij Wijnen Asten vind je de perfecte bloemen voor elke tuin.

Breng een bezoek aan ons tuincentrum en ontdek de prachtige wereld van kleurrijke bloemen. Laat je verleiden door hun schoonheid en laat je tuin stralen als nooit tevoren!

🌼🌸🌻

17/05/2024

🌿 Geef je tuin een boost met onze prachtige plantenpotten! 🌸

Bij Wijnen Asten vind je een uitgebreide selectie aan stijlvolle en functionele plantenpotten die perfect passen bij elke tuininrichting. Of je nu op zoek bent naar terracotta potten, moderne keramische plantenbakken of klassieke houten bakken, wij hebben het allemaal!

Geef je planten de aandacht die ze verdienen en geef je tuin een frisse uitstraling met onze hoogwaardige plantenpotten. Kom langs in ons tuincentrum en ontdek ons assortiment!

🌱🌺

15/05/2024
GoedemorgenVandaag zijn we geopend van 9.00 tot 12.00 uur πŸ’πŸŒΈπŸŒ»πŸŒ·
12/05/2024

Goedemorgen
Vandaag zijn we geopend van 9.00 tot 12.00 uur πŸ’πŸŒΈπŸŒ»πŸŒ·

Moederdag πŸ’πŸŒ»βš˜πŸŒΎ
11/05/2024

Moederdag πŸ’πŸŒ»βš˜πŸŒΎ

10/05/2024

🌸 Vier Moederdag bij Wijnen Asten! πŸŽ‰

Laat je moeder stralen op Moederdag met prachtige bloemen en unieke geschenken van Wijnen Asten! Ons tuincentrum staat boordevol kleurrijke bloemstukken, weelderige planten en betoverende cadeau-ideeΓ«n om haar te laten zien hoeveel ze voor je betekent.

Ontdek onze speciale Moederdagcollectie en verras haar met een attent gebaar dat haar hart zal verwarmen. Van schitterende boeketten tot elegante kamerplanten, we hebben alles wat je nodig hebt om Moederdag onvergetelijk te maken.

En maak je geen zorgen over parkeren - bij Wijnen Asten zijn er voldoende parkeerplaatsen beschikbaar, zodat je moederdagstressvrij kunt winkelen.

Kom langs en maak van Moederdag een dag om nooit te vergeten bij Wijnen Asten!

🌼🎁

Hemelvaartdag geopend van 9.00 tot 17.00 uur.
09/05/2024

08/05/2024

πŸŒΈπŸ’•πŸŽ Moederdag bij Tuincentrum Wijnen! πŸŽπŸ’•πŸŒΈ

Laat Moederdag stralen met prachtige bloemen van Tuincentrum Wijnen. Kom langs en ontdek het perfecte geschenk voor de belangrijkste vrouw in je leven!

07/05/2024

Bij Tuincentrum Wijnen streven we ernaar om je te voorzien van de beste kwaliteit perkgoed, gekweekt met zorg en expertise. Onze deskundige medewerkers staan klaar om je te adviseren over de juiste plantenkeuzes voor jouw specifieke tuinomstandigheden en om je te helpen bij het creΓ«ren van een tuin die zowel mooi als duurzaam is.

07/05/2024

Breng een bezoek aan ons Tuincentrum en laat je inspireren door de eindeloze mogelijkheden van perkgoed.Transformeer je tuin in een bloeiend paradijs en geniet het hele seizoen door van de prachtige kleuren en geuren van deze veelzijdige planten! 🌟🌻🌿

06/05/2024

🌀️🌷 Geniet van Hemelvaartdag bij Wijnen Asten! 🌳

Op Hemelvaartdag zijn we geopend van 9.00 tot 17.00 uur, dus kom langs en maak er een heerlijke dag van in ons tuincentrum! Ontdek onze prachtige collectie bloemen, planten en tuinaccessoires om je tuin tot leven te brengen deze lente. Of je nu op zoek bent naar kleurrijke bloemen, groene kamerplanten of fraaie binnen- en buitenpotten, bij Wijnen Asten vind je alles wat je nodig hebt voor een bloeiende tuin.

Geniet van de vrije dag en breng een bezoekje aan ons tuincentrum op Hemelvaartdag. We staan klaar om je te verwelkomen en te helpen bij het vinden van de perfecte toevoegingen voor jouw tuin!

Tot ziens bij Wijnen Asten op Hemelvaartdag! 🌳🌷

🌷🌳

03/05/2024

🌹 Laat je liefde spreken met een grafstukje πŸ•ŠοΈ

Het hele jaar door zijn er momenten waarop we geliefden willen eren en herinneren. Bij Wijnen Asten hebben we een prachtige selectie grafstukjes om jou te helpen je respect en genegenheid te tonen aan hen die je dierbaar zijn. Laat je liefde spreken met een zorgvuldig samengesteld grafstukje, een symbolisch gebaar van troost en herinnering.

Kom langs bij ons tuincentrum en ontdek onze collectie grafstukjes, met zorg gemaakt en met liefde gepresenteerd. Samen kunnen we een betekenisvolle en respectvolle herinnering creΓ«ren voor jouw dierbaren. πŸŒΉπŸ•ŠοΈ

🌿

02/05/2024

🌸🌺 Sundaville; Betoverende Bloemenpracht bij Tuincentrum Wijnen! 🌸🌺
Beste bloemenliefhebbers,
Op zoek naar een plant die je tuin, terras of balkon tot leven brengt met zijn weelderige bloemen en weelderige groei? Maak kennis met Sundaville - de ster van de bloementuin! Bij Tuincentrum Wijnen hebben we een prachtige selectie Sundaville planten die gegarandeerd een glimlach op je gezicht toveren.

Waarom Sundaville?

Sundaville is een bijzondere cultivar van de Mandevilla plant, die bekend staat om zijn overvloedige bloei en langdurige bloemenpracht. Met zijn heldere, opvallende bloemen en weelderige groeiwijze voegt Sundaville een vleugje magie toe aan elke buitenruimte. Of je nu een pergola wilt bedekken met kleurrijke bloemen, een hangmand wilt opfleuren of gewoon wat meer leven in je tuin wilt brengen, Sundaville is de perfecte keuze.

Ontdek onze collectie

Breng een bezoek aan Tuincentrum Wijnen en ontdek onze uitgebreide selectie Sundaville planten. Onze deskundige medewerkers staan klaar om je te helpen bij het kiezen van de perfecte plant en het geven van tips over verzorging, zodat je optimaal van je Sundaville kunt genieten.

Adres

Hazeldonk 12
Asten
5721TA

Openingstijden

Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 18:00
Vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00

Telefoon

+31493692163

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Wijnen Asten bloemen en planten nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Wijnen Asten bloemen en planten:

Video's

Delen

Type

Welkom bij Tuincentrum Wijnen: uw bloemen- en plantenspecialist

Aan de rand van Asten vindt u Wijnen, uw bloemen- en plantenspecialist. In onze ruim opgezette winkel en buitenkas helpen wij u graag met het maken van een goede keuze. Dagelijks gaan wij naar de veiling en de groothandel om onze producten vers in te kopen, zodat wij u altijd de beste kwaliteit en houdbaarheid kunnen garanderen. De kennis en jarenlange ervaring van ons hele team staan garant voor deskundig advies, goede verzorging en creatieve opmaak van onze producten.

www.wijnenasten.nl [email protected] 0493 - 692163

Andere Bloemist in Asten

Alles Zien