Asta Theater

Asta Theater Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Asta Theater, Evenementenlocatie, Markt 6A, Beek.
(2)

17/11/2024

Mag ik jullie voorstellen aan de band/groep, de winnaar van het Undercover festival 2024. STEVIE IETS. De jury had het moeilijk er waren echt zeer sterke kandidaten en wat heeft iedereen zijn best gedaan. Het verschil aan punten was minimaal. Het is een onvergetelijke avond geworden. Voor de bands en ook voor de vrijwilligers. Bedankt voor de opkomst en tot volgend jaar. ๐Ÿ˜˜ De vrijwilligers van het Asta Theater

14/11/2024

๐ŸŽธ ๐—›๐—ฒ๐˜ ๐—จ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—ฟ๐—ฐ๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ ๐—™๐—ฒ๐˜€๐˜๐—ถ๐˜ƒ๐—ฎ๐—น! ๐ŸŽธ
ร‰รฉn avond, 5 geweldige bands. Diverse genres met voor ieder wat wil(ds). Waar wacht je nog op?! Ervaar het op 16.11.24.

๐Ÿ”ฅ Motรถrheads (Motรถrhead tribute)
๐Ÿ”ฅ Waist of Time (Kings of Leon tribute)
๐Ÿ”ฅ The Black MNMโ€™s (Green Day tribute)
๐Ÿ”ฅ Stevie Iets (Fleetwood Mac tribute)
๐Ÿ”ฅ Streamline The Band (The Little River Band tribute)

Beleef een avond vol iconische hits en pure rock โ€™n roll โ€“ dit wil je niet missen!
๐ŸŽŸ๏ธ https://www.asta-theater.nl/evenement/undercover-festival/

12/11/2024

๐ŸŽต Ontmoet Streamline the Band! ๐ŸŽต
Maak kennis met Streamline the Band, de tribute band die de magie van The Little River Band tot leven brengt op het Undercover Festival! ๐ŸŒŸ Met hun loepzuivere harmonieรซn en warme melodieรซn brengen ze tijdloze hits met passie en precisie.

Streamline the Band weet de unieke sound en sfeer van deze legendarische rockgroep perfect te vangen, zodat je even helemaal terug bent in de hoogtijdagen van soft rock. Laat je meeslepen door hun betoverende optreden en geniet van een avond vol nostalgie. Dit wil je niet missen! ๐ŸŽถ

๐ŸŽŸ๏ธ Bestel je tickets nu:
https://www.asta-theater.nl/evenement/undercover-festival/

10/11/2024

๐Ÿค˜ Maak kennis met Motรถrheads! ๐Ÿค˜
We stellen je met trots voor aan Motรถrheads, de band die de onvergetelijke energie van Motรถrhead naar het Undercover Festival brengt! ๐ŸŽถโšก Met hun rauwe sound en explosieve optredens spelen ze klassiekers zoals je het van Lemmy zelf zou verwachten.

Motรถrheads weet de ziel van rock 'n' roll te vangen en het publiek mee te sleuren in een ervaring vol harde gitaren en pure adrenaline. Ben je klaar om te headbangen en de echte Motรถrhead-vibes te voelen? Zorg dat je erbij bent!

๐ŸŽŸ๏ธ Bestel je tickets nu:

08/11/2024

๐ŸŽธ We stellen je graag voor aan: The Black MNM's! ๐ŸŽธ

De band die Green Day tot leven brengt op het Undercover Festival! ๐ŸŽถ๐Ÿ”ฅ Met hun eerbetoon aan de legendarische punkrockers laten ze het publiek meebrullen met hun iconische nummers. The Black MNM's staan garant voor een energieke show vol scherpe riffs en aanstekelijke ritmes die je direct in de sfeer van de jaren โ€˜90 en 2000 brengt. Maak je klaar om te springen, te zingen en helemaal op te gaan in de muziek. Mis deze tribute act niet! ๐Ÿค˜

Bestel je tickets nu:

07/11/2024

De early bird tickets vliegen de deur uit! ๐Ÿค

Er zijn nog maar een aantal early bird tickets te koop voor de speciale prijs van โ‚ฌ10,00. Hierna kosten de tickets โ‚ฌ12,50 in de vvk of โ‚ฌ15,00 aan de dagkassa. Deze prijzen zijn excl. servicekosten.

Sla je slag en wees erbij!
๐ŸŽŸ๏ธ https://asta-theater.stager.co/web/tickets/111434975

06/11/2024

๐ŸŽธ Maak kennis met Waist of Time! ๐ŸŽธ

Tijdens het Undercover Festival genieten we van de beste tributes, en vandaag stellen we je voor aan Waist of Time โ€“ dรฉ Kings of Leon tribute band die je niet wilt missen! ๐ŸŽถ๐Ÿ”ฅ Met hun energieke vertolkingen van klassiekers als "S*x on Fire" en "Use Somebody" brengt Waist of Time de rauwe passie en het onmiskenbare geluid van Kings of Leon helemaal tot leven. Klaar om mee te rocken en elk nummer voluit mee te zingen? Zorg dat je erbij bent! ๐Ÿค˜

01/11/2024

๐ŸŽถ ๐— ๐—ผ๐—ฟ๐—ด๐—ฒ๐—ป ๐—ถ๐˜€ ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐˜‡๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ! Baeker Blues Night komt naar het Asta Theater in Beek met een line-up die je niet mag missen! De Leif de Leeuw Band, Chicago Capitols, en The Blue Clay brengen de beste blues, rock en roots voor een avond vol energie, emotie en pure passie. Grijp je kans om deze topacts live te zien!

๐Ÿ“… Datum: morgen, 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek
๐ŸŽŸ๏ธ Tickets: https://www.asta-theater.nl/evenement/baeker-blues-night/

31/10/2024

๐—ง๐—ต๐—ฒ ๐˜๐—ต๐—ฟ๐—ถ๐—น๐—น ๐—ถ๐˜€ ๐—ต๐—ฒ๐—ฟ๐—ฒ! ๐ŸŽธ๐ŸŽท
Op 2 november verandert het Asta Theater in het hart van de blues met Leif de Leeuw Band, Chicago Capitols, en The Blue Clay. Verwacht een unieke combinatie van southern rock, klassieke Chicago-blues en warme Americana. Een avond vol krachtige gitaarsoloโ€™s, intense ritmes en meeslepende melodieรซn โ€“ perfect voor alle blues- en rootsliefhebbers. Zorg dat je erbij bent!

๐Ÿ“… 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek

๐ŸŽธ ๐—›๐—ฒ๐˜ ๐—จ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—ฟ๐—ฐ๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ ๐—™๐—ฒ๐˜€๐˜๐—ถ๐˜ƒ๐—ฎ๐—น ๐—ถ๐˜€ ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐˜‚๐—ด! ๐ŸŽธIn de jaren โ€™90 gaf het Undercover Festival een podium aan de beste tribute bands. ...
30/10/2024

๐ŸŽธ ๐—›๐—ฒ๐˜ ๐—จ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐—ฟ๐—ฐ๐—ผ๐˜ƒ๐—ฒ๐—ฟ ๐—™๐—ฒ๐˜€๐˜๐—ถ๐˜ƒ๐—ฎ๐—น ๐—ถ๐˜€ ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐˜‚๐—ด! ๐ŸŽธ

In de jaren โ€™90 gaf het Undercover Festival een podium aan de beste tribute bands. Nu, 30 jaar later, brengen we deze legendarische vibe weer tot leven! Op 16 november strijden vijf waanzinnige bands om de felbegeerde titel รฉn een prijzenpot in de ultieme rockarena. Mis de energie en passie van:

๐ŸŽŸ๏ธ Scoor je early bird tickets nu voor maar โ‚ฌ10 (excl. โ‚ฌ1 reserveringskosten)!

29/10/2024

๐ŸŽถ ๐—ฌ๐—ผ๐˜‚ ๐˜€๐˜๐—ถ๐—น๐—น ๐—ด๐—ผ๐˜ ๐˜๐—ต๐—ฒ ๐—ฏ๐—น๐˜‚๐—ฒ๐˜€? Kom 2 november naar Baeker Blues Night in het Asta!
Blues, roots and good times. Top muzikanten brengen je muziek met gevoel en huilende gitaar solo's!

๐Ÿ“… 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek

27/10/2024

๐ŸŒพ๐ŸŽถ Fan van roots en blues? Kom 2 november naar Baeker Blues Night in het Asta Theater voor The Blue Clay! Deze band brengt een unieke mix van Americana, folk en blues die zowel intiem als krachtig is. Laat je meeslepen door hun warme sound, de rauwe vocalen en meeslepende melodieรซn. Een perfecte avond voor liefhebbers van authentieke muziek! ๐ŸŒŒ

๐Ÿ“… 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek

25/10/2024

๐ŸŽท Zin in echte blues vibes? De Chicago Capitols staan 2 november op het podium van Baeker Blues Night in het Asta Theater! Met hun klassieke Chicago-bluesstijl brengen ze een authentieke sound die elke bluesliefhebber zal aanspreken. Bereid je voor op een avond vol krachtige vocalen, meeslepende ritmes en rauwe emotie. Dit wil je niet missen! ๐ŸŽถ

๐Ÿ“… 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek

21/10/2024

๐ŸŽธ๐Ÿ”ฅ ๐—•๐—น๐˜‚๐—ฒ๐˜€๐—ณ๐—ฎ๐—ป๐˜€ ๐—ผ๐—ฝ๐—ด๐—ฒ๐—น๐—ฒ๐˜ Op 2 november staat de Baeker Blues Night in het Asta Theater volledig in het teken van rauwe blues met o.a. ๐—Ÿ๐—ฒ๐—ถ๐—ณ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—Ÿ๐—ฒ๐—ฒ๐˜‚๐˜„ ๐—•๐—ฎ๐—ป๐—ฑ! Deze southern jam band, met gitaarsoloโ€™s, twee drummers en een energieke liveshow, zorgt voor een onvergetelijke avond. Geniet van een mix van blues, rock en americana met een heerlijke seventies vibe. Mis deze kans niet om een van Europaโ€™s beste blues rock acts live te zien! ๐ŸŽถ

๐Ÿ“… 2 november, 20:00
๐Ÿ“ Asta Theater, Beek

17/10/2024

Vijf top tribute bands strijden 16 november om de felbegeerde titel en een vette prijzenpot.

Met trots maken wij bekend dat de volgende bands een finaleplaats hebben verworven:

Motรถrheads welke de band Motรถrheads coveren.
Waist of Time die de band Kings of Leon coveren.
The Black MNMโ€™s die Green Day coveren.
Stevie Iets die Fleetwood Mac coveren.
Streamline The Band die The Little River Band coveren.

Wil je erbij zijn koop dan nu een early bird ticket voor slechts โ‚ฌ10 (excl. 1 euro reserveringskosten

https://asta-theater.stager.co/web/tickets/111434975

21/09/2024

In september 2024 is het 80 jaar geleden dat Beek is bevrijd. Laat u door zanggroep Vocal Chord en presentator Rufus Hegeman meenemen op een muzikale reis van 80 jaar vrijheid in Beek, mede ondersteund door diverse fotoโ€™s en filmbeelden en door mondelinge toelichting door onze speciale gast oud secretaris generaal van de NAVO W***y Claes. Tijdens de voorstelling zal op een unieke, muzikale wijze, een brug geslagen worden tussen de huidige situatie in Oekraรฏne en het centrale thema vrijheid.

Kijk voor kaarten op.
https://asta-theater.stager.co/web/tickets/111437922

Adres

Markt 6A
Beek
6191JG

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Asta Theater nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Asta Theater:

Video's

Delen

Evenementenplanning in de buurt

Andere Evenementenlocatie in Beek

Alles Zien