Undercover festival - Motรถrheads
๐ค Maak kennis met Motรถrheads! ๐ค
We stellen je met trots voor aan Motรถrheads, de band die de onvergetelijke energie van Motรถrhead naar het Undercover Festival brengt! ๐ถโก Met hun rauwe sound en explosieve optredens spelen ze klassiekers zoals je het van Lemmy zelf zou verwachten.
Motรถrheads weet de ziel van rock 'n' roll te vangen en het publiek mee te sleuren in een ervaring vol harde gitaren en pure adrenaline. Ben je klaar om te headbangen en de echte Motรถrhead-vibes te voelen? Zorg dat je erbij bent!
๐๏ธ Bestel je tickets nu:
https://www.asta-theater.nl/evenement/undercover-festival/
#motรถrhead #UndercoverFestival #MeetTheBand
Undercover Festival: The Black MNM's
๐ธ We stellen je graag voor aan: The Black MNM's! ๐ธ
De band die Green Day tot leven brengt op het Undercover Festival! ๐ถ๐ฅ Met hun eerbetoon aan de legendarische punkrockers laten ze het publiek meebrullen met hun iconische nummers. The Black MNM's staan garant voor een energieke show vol scherpe riffs en aanstekelijke ritmes die je direct in de sfeer van de jaren โ90 en 2000 brengt. Maak je klaar om te springen, te zingen en helemaal op te gaan in de muziek. Mis deze tribute act niet! ๐ค
Bestel je tickets nu:
#TheBlackMNMs #GreenDayTribute #UndercoverFestival #MeetTheBand
Undercover Festival - Waist of Time
๐ธ Maak kennis met Waist of Time! ๐ธ
Tijdens het Undercover Festival genieten we van de beste tributes, en vandaag stellen we je voor aan Waist of Time โ dรฉ Kings of Leon tribute band die je niet wilt missen! ๐ถ๐ฅ Met hun energieke vertolkingen van klassiekers als "Sex on Fire" en "Use Somebody" brengt Waist of Time de rauwe passie en het onmiskenbare geluid van Kings of Leon helemaal tot leven. Klaar om mee te rocken en elk nummer voluit mee te zingen? Zorg dat je erbij bent! ๐ค
๐ถ Stevie Iets brengt de magie van Fleetwood Mac tot leven! ๐ถ
We stellen je graag alvast voor aan een van de vijf bands!
Met dezelfde mystieke sfeer en meeslepende sound neemt deze tribute band je mee naar de hoogtijdagen van Fleetwood Mac. Verwacht klassiekers zoals Go Your Own Way, Rhiannon en Dreams, uitgevoerd met passie en perfectie. Een must-see voor elke Fleetwood Mac-fan!
Scoor je early bird ticket voor maar โฌ10 (excl. โฌ1 reserveringskosten) en mis het niet!
๐๏ธ https://asta-theater.stager.co/web/tickets/111434975
Baeker Blues Night
๐ถ ๐ ๐ผ๐ฟ๐ด๐ฒ๐ป ๐ถ๐ ๐ต๐ฒ๐ ๐๐ผ๐๐ฒ๐ฟ! Baeker Blues Night komt naar het Asta Theater in Beek met een line-up die je niet mag missen! De Leif de Leeuw Band, Chicago Capitols, en The Blue Clay brengen de beste blues, rock en roots voor een avond vol energie, emotie en pure passie. Grijp je kans om deze topacts live te zien!
๐
Datum: morgen, 2 november, 20:00
๐ Asta Theater, Beek
๐๏ธ Tickets: https://www.asta-theater.nl/evenement/baeker-blues-night/
#BaekerBluesNight #LiveMuziek #BluesVibes #AstaTheater
๐พ๐ถ Fan van roots en blues? Kom 2 november naar Baeker Blues Night in het Asta Theater voor The Blue Clay! Deze band brengt een unieke mix van Americana, folk en blues die zowel intiem als krachtig is. Laat je meeslepen door hun warme sound, de rauwe vocalen en meeslepende melodieรซn. Een perfecte avond voor liefhebbers van authentieke muziek! ๐
๐
2 november, 20:00
๐ Asta Theater, Beek
#TheBlueClay #BluesNight #AstaTheater #LiveRoots
๐ท Zin in echte blues vibes? De Chicago Capitols staan 2 november op het podium van Baeker Blues Night in het Asta Theater! Met hun klassieke Chicago-bluesstijl brengen ze een authentieke sound die elke bluesliefhebber zal aanspreken. Bereid je voor op een avond vol krachtige vocalen, meeslepende ritmes en rauwe emotie. Dit wil je niet missen! ๐ถ
๐
2 november, 20:00
๐ Asta Theater, Beek
#ChicagoCapitols #BluesNight #AstaTheater #LiveBlues
๐ธ๐ฅ ๐๐น๐๐ฒ๐๐ณ๐ฎ๐ป๐ ๐ผ๐ฝ๐ด๐ฒ๐น๐ฒ๐ Op 2 november staat de Baeker Blues Night in het Asta Theater volledig in het teken van rauwe blues met o.a. ๐๐ฒ๐ถ๐ณ ๐ฑ๐ฒ ๐๐ฒ๐ฒ๐๐ ๐๐ฎ๐ป๐ฑ! Deze southern jam band, met gitaarsoloโs, twee drummers en een energieke liveshow, zorgt voor een onvergetelijke avond. Geniet van een mix van blues, rock en americana met een heerlijke seventies vibe. Mis deze kans niet om een van Europaโs beste blues rock acts live te zien! ๐ถ
๐
2 november, 20:00
๐ Asta Theater, Beek
#LeifdeLeeuw #BluesNight #AstaTheater #LiveMusic
KiNGS NiGHT! Zit je op de bank en heb je toch wel zin in een feestje? Kom dan Nร naar het Asta: entree is gratis dus loop gewoon nog even binnen om te swingen met TONCA ๐ณ๐ฑ๐ป๐ต ๐๐บ tot zo! Gemeente Beek
Mis Tonca niet tijdens Kingsnight! ๐ Bereid je voor op een avond vol verrassende deuntjes en pure feestvreugde! Van improvisatie tot meezingers, Tonca heeft voor elk wat wils! Onze DJ staat klaar met aanstekelijke beats om je op de dansvloer te houden! En goed nieuws: de entree is GRATIS na cashback! Scoor snel je kaartje voor slechts 6 euro en ontvang bij binnenkomst 2 consumptiemunten retour! Mis dit bruisende festijn niet, reserveer nu je tickets hier:
https://www.asta-theater.nl/evenement/kingsnight-met-tonca/ ๐ถ๐ป๐ณ๐ฑ๐
๐ Zin in een Koningsnacht vlammende koningsdag? Dan mag je Tonca niet missen, dรฉ band die het zuiden op zijn kop zet! ๐ถ Bereid je voor op een avond vol verrassende deuntjes, onweerstaanbare vibes en pure feestvreugde! ๐ Van improvisatie tot klassiekers die je meteen meezingt, Tonca heeft voor elk wat wils! ๐ En guess what? Onze DJ staat paraat om je op de dansvloer te houden met de meest aanstekelijke beats! ๐ง
Maar, hold your horses, want er is meer goed nieuws! De entree is GRATIS na cashback! ๐ธ Scoor snel je kaartje voor maar 6 euro en ontvang bij binnenkomst 2 consumptiemunten retour! ๐ป Zo vier je de verjaardag van onze koning in stijl รฉn met een vollere portemonnee! ๐ณ๐ฑ Mis dit bruisende festijn niet, tot dan! ๐
Reserveer nu je tickets hier:
https://www.asta-theater.nl/evenement/kingsnight-met-tonca/
๐ญ Maak je klaar voor een onvergetelijke avond met niemand minder dan Wilko Terwijn! ๐คฉ Op 20.04.2024 schittert hij in het Asta theater met zijn ongeรซvenaarde humor en charme! ๐ค
Als vaste medespeler in 'De grote improvisatieshow' heeft hij al menig hart veroverd op televisie, en nu staat hij klaar om jouw avond te laten stralen! โจ Maar dat is nog niet alles, want Wilko verzorgt op unieke wijze de presentatie van deze avond, waardoor het een avond wordt om nooit te vergeten! Mis dit spektakel niet en reserveer snel je tickets voor een avond vol verrassingen! ๐๐คฃ
๐๏ธ Koop hier je tickets: https://www.asta-theater.nl/evenement/comedy-night/
#WilkoTerwijn #ComedyNight #AstaTheater #LachenTotJeErafValt ๐ญ๐